Firmade kataloog

Lisadprint

Masinad, seadmed, tööriistad ja teised toodangus vajalikud aparaadid.

Tootmisseadmed

Tootenimi
Seadmete tootmine kalajahu Seadmete tootmine kalajahu
29.08.2022 09:00
Tehno-T, Ukraina
Plant of Techno-T toodab ja pakub osta masina kalajahu taimede ja Giraud jahu: MRH-5 (võimsusega 2-5 tonni / päevas), MRH-10 (5-10 t / C), MRH- 35 (30-35 m / s), MRH-60 (kuni 60 t / C), MRH-80 (80 t / C), MRH-120 (kuni 120 t /) ja rohkem. Machine Giraud jahu ja kalajahu taimed on mõeldud sööda tootmiseks, kala või liha ja kondijahu ja tehnilise rasva kalajäätmed, väikese väärtusega kalaliigid, jäätmete liha, küülikuliha talud, linnukasvatustes, seakasvatusmajanditega ja muu liha tootmine toiduainete jahu. Kõik kalajahu jahu ja rasv seadmed kogutud ühe ühiku masin, istuvad ala paigutuse. High performance on saavutatud maksimaalne äravool keedetud mass, mis annab väikese koormuse kuivati ​​vähendada selle suurust ja tarbimist auru ja elektrit. Kõik teostajat kogutakse ühe kaugjuhtimispuldiga.
Machine kalajahu Machine kalajahu
29.08.2022 08:00
Tehno-T, Ukraina
Eesmärk: Määrab URM-30 - kogum protsessi seadmete tootmine kalajahu jäätmetest lind, liha (säilitusmaks jäätmed, kõrvalsaadused) madala väärtusega kalaliigid, kala jäätmed ja võimekust 30-35 tonni päevas tooraine, koos võimalusega varustamise eest tootmise tehnilist ja / või söödav kalaõli. Paigaldus teostab järgmisi toiminguid: - lihvimine tooraine - tooraine väljastada varilnik - keetmine toores - spin puljong ja rasva - kuivatamine raba (saada semi-sushonki kalajahu), - valik ferroimpurities sushonki - sushonki jahvatamine jahuks - vedu jahu pakendile; - Kogumine ja imeb selgitada puljong. Kui moderniseerimiseks teostab: - vali puljong ja õli muda tsentrifuugi; - Lahusus selgitada rasva.
Seadmed kalajahu Seadmed kalajahu
29.08.2022 06:00
Tehno-T, Ukraina
Plant Techno-T toodab kalajahu taimede ja zhiromuchnye tulemuslikkuse 2-150 tn feed / päevas või rohkem. Positsioon zhiromuchnye ja kalajahu tootmiseks ettenähtud sööta kala või liha ja kondijahu ja tehnilise rasva kalajäätmed väheväärtuslike kalaliigid, jäätmete liha pakendamise taimed, küülik, linnuliha, sea-ja muu liha tootmine kalajahu. Kõik kalajahu ja zhiromuchnoe seadmed kogutakse ühte koondatud üksus nõuab minimaalne pindala majutust. High performance on maksimaalne kaal tenderized dehüdratsioon, mis annab väikese koormusega kuivati, vähendada selle suurust ja kogust tarbimine auru ja elektrit. Kõik juhtimisfunktsioonid on monteeritud ühe kaugjuhtimispuldiga. Paigaldamise teenust üks või kaks inimest. Ehk poagregatnoe täitmine. Kulud üksusi 84.000 dollarit. Kõik muudatused kalajahu taimede saadud EL vastavustunnistused. Proizvedёm järelevalve paigaldamiseks ja paigaldus.
toorest kala toorest kala
29.08.2022 06:00
Tehno-T, Ukraina
Techno-T tigupressi toodab kalajahu masin. Press kruvi vajutades mao toores vedelfaas, puljong, rasva. Disain ja tegevuse kohta ajakirjanduses kruvi. Ajakirjandus koosneb järgmistest põhiosadest: kere, 2-kruvivõlli, käigukast ja drive.
Lisa kuulutus Töö Äripakkumised